Програма фестивалю "Кіносарай"
До початку фестивалю залишилось
Днів
Годин
Хвилин
Секунд
Програма фестивалю "Кіносарай"
Ключова тема цього року — гнучкість сприйняття і дій. Перед людством постали виклики пандемії, цифрової глобалізації, зміни клімату, економіки та соціальних відносин, тому організатори пропонують знайти можливості для їх подолання та подивитися на позитивні аспекти.

У програмі традиційно - найкраще позитивне кіно будь-якого жанру з усього світу. До участі вже подано 300 кінострічок з 51 країни.

Мистецький хутір "Обирок"
25—28 червня 2021 року
П'ятниця, 25 червня
14:00–17:00 Трансфер з Києва (м. Лісова)
17:00 Початок реєстрації учасників. (Велкам-центр).
19:00–20:30 Вечеря (Їдальня)
20:30–22:00 Офіційне відкриття фестивалю "Кіносарай" (Сцена)
22:30–00:00 Фільм відкриття (Сцена) "Толока"
Субота, 26 червня
6:00–9:00 Фізичні активності (Йога, пробіжки, водні процедури)
9:00–10:30 Сніданок (Їдальня)
10:00–11:10 Показ програми "Міжнародне анімаційне кіно" ВАНІЛЬНА ЗУХВАЛІСТЬ (Кіносарай)
10:00–12:00 Творча зустріч з Іриною Цілик (Кіноклуб)
11:20–12:20 Показ програми "Українське анімаційне кіно" ГЛИБИННИЙ ГЛІД (Кіносарай)
12:20–14:00 Творча зустріч з Сергієм Стеценко (Кіноклуб)
12:30–14:00 Показ програми "Українське документальне кіно" ПОЛИНЯНА ПЛОТНІСТЬ (Кіносарай)

14:00–15:30 Обід (Їдальня)

15:30–19:00 тревел влог-пітч + дискусія МІНЛИВИЙ КАРАМБОЛЬ (Кіноклуб)

19:00–20:30 Вечеря (Їдальня)

20:30–22:00 "Міжнародне документальне кіно" БАКЛАЖАНОВА ЗМОВА (Кіносарай)
22:30–00:00 Показ програми "Українське ігрове кіно" ІМБИРНИЙ ЛЄГАЛАЙЗ (Сцена)
Неділя, 27 червня
6:00–9:00 Фізичні активності (Йога, пробіжки, водні процедури)
9:00–10:30 Сніданок (Їдальня)
10:00–12:00 Дитяча программа ПІТАХАЙЯ ДУМОК (Кіносарай)
10:00–12:00 Показ програми "Міжнародне ігрове кіно" ТЕНДІТНИЙ ПОМАРАНЧ (Кіноклуб)
12:10–14:00 Показ програми "Сталий розвиток" СПАРЖЕВИЙ ЛІС (Кіносарай)
12:30–14:00 Творча зустріч з Марією Нестеренко (Кіноклуб)

14:00–15:30 Обід (Їдальня)

15:30–17:00 "Українська нова хвиля" від Довженко-центру (Кіносарай)
15:30–17:00 Творча зустріч з Родіоном Шубом (Кіноклуб)
17:30–19:00 Показ програми "Міжнародне ігрове кіно" ТЕНДІТНИЙ ПОМАРАНЧ (Кіносарай)
17:30–19:00 Тревел Док АЯВАСКА ШЛЯХІВ (Кіноклуб)

19:00–20:30 Вечеря (Їдальня)

20:00–21:30 Показ програми Їглава ВОЛОХАТА ВОДА (Кіносарай)
21:30–22:30 Церемонія закриття. Нагородження переможців (сцена)
22:30–00:00 Спеціальна секретна подія (сцена)
Понеділок, 28 червня
6:00–9:00 Фізичні активності (Йога, пробіжки, водні процедури)
9:00–10:30 Сніданок (Їдальня)
10:00–11:30 Показ фільмів переможців (Кіносарай)
12:00–15:00 Трансфер у Київ (м. Лісова)

м. Батурин

13:00–15:00 Показ фільмів дитячої програми (Батурин)
16:00–18:00 Показ програми "Українського ігрового кіно" (Батурин)
19:00–22:00 Показ фільмів переможців (Батурин)

Також у програмі "Кіносараю":
- прогулянки сосновим лісом,
- багато свіжого повітря,
- неймовірні обирські заходи сонця,
- прохолода Полковничого озера,
- та мальовнича природа Черніговщини.
Партнери та спонсори
Made on
Tilda